HAKKIMIZDA

YOL ALMAK

COFT TRAVEL,Dünya’nın dört bir yanından gelen farklı kültür, gelenek ve göreneklerin birleştiği, tarihten günümüze birçok sanatçıya ilham kaynağı olmuş, güzelliğiyle büyüleyen, dünyanın sayılı metropolleri arasında yer alan eşsiz İstanbul’da, 2014 yılında kuruldu.COFT TRAVEL,ULUBAY Uluslararası Turizm Taşımacılık A.Ş bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Deneyim ve yenilik arasındaki köprü…

2014 yılında; yol haritasını her ayrıntısına kadar çizmiş, ulaşmayı hedeflediği kilometre taşlarını yıllar içinde belirlemiş olarak sizlere merhaba dedik.COFT TRAVEL ekibi olarak sektördeki yerimizi almadan önce vizyonumuzu üç ana başlık altında topladık;

Akılcı,

Yenilikçi,

Çözüm Odaklı,

Sıraladığımız ilkelerin ışığında,akla gelen ilk firma olmanın özveri gerektirdiğini de biliyorduk. Bu nedenle doğru zamanda, doğru yerde olmaya özen gösterdik.Seyahatlerine dokunduğumuz tüm misafirlerimizin arzu ve isteklerine cevap verebilmek için yeteneklerimizi teknik bilgi, uzman kadro, köklü otelcilik geçmişimiz ile birleştirdik. COFT TRAVEL’da hizmet veren her birey alanında sektörel tecrübeye sahiptir. rehber,asistan,sürücü,koruma,,operatör İngilizce ağırlıklı yabancı dillere hakimdir.

Hedefimiz; sizlerle uzun yıllar boyu işbirliği içinde olmaktır.Bu nedenle önce sizi çok iyi tanırız…

YOLDAN İLHAM ALMAK

Müşterimiz değil, misafirimizsiniz…

COFT TRAVEL ekibi olarak öngörülü bakış açısı ve seyahat deneyimimizle misafirlerimize en üst seviyede hizmet sunarız. Misafirlerimizin her anında yanlarında oluruz. Yolculuk sırasında karşınıza çıkabilecek her türlü soruna çözüm odaklı, hızlı ve pratik yaklaşırız.Bir sonraki seyahate kadar kendimizi geliştirmeye, yeni yollar aramaya devam ederiz.

COFT TRAVEL ekibi ailedir…